[singlepic id=1125 w=240 h=200 float=left]Fundacja Przyjaciół Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na spotkanie podsumowujące projekt pt.: „Wspólna granica-wspólne dziedzictwo. Nowe spojrzenie na twierdze polskie i tureckie nad Dniestrem”. Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2014 r. (czwartek) o godzinie 14.00, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (Kampus Główny UW). W ramach posiedzenia zaplanowane są: wystąpienia specjalistów i uczestników projektu, prezentacja materiałów promujących projekt, prezentacja strony internetowej, krótka konferencja prasowa. Po spotkaniu zapraszamy do budynku Starej Biblioteki UW, gdzie odbędzie się otwarcie wystawy posterów, prezentujących zamki i twierdze nad Dniestrem.

Projekt współfinansowany przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Więcej informacji na stronie: www.borderoftheculturas.archeo.uw.edu.pl