Zapraszamy do licytacji wyjątkowego spaceru

po wyjątkowym miejscu – historycznym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego!

Zaproś najbliższych, przyjaciół, zaskocz niepospolitym prezentem wyjątkową osobę!

Zachęcamy do udziału w licytacji wyjątkowego spaceru po wyjątkowym miejscu – historycznym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego. Pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Sprawdźcie także listę innych aukcji UW i koniecznie weźcie w nich udział 🙂!

Zabytkowy zespół gmachów uniwersyteckich przy Krakowskim Przedmieściu, skupiony wokół najstarszego z nich – Pałacu Kazimierzowskiego, należy z pewnością do najpiękniejszych fragmentów historycznego Traktu Królewskiego. Architektura uniwersyteckich budynków oraz otaczająca je bujna zieleń tworzą w centrum stolicy Polski swoistą enklawę o szczególnym klimacie, pozwalającym wytchnąć od wielkomiejskiego pośpiechu i gwaru.

O losach Uniwersytetu Warszawskiego, nierozerwalnie związanych z historią Warszawy i całej Rzeczypospolitej, opowie przewodnik – pracownik Muzeum UW. Odsłoni on niejeden sekret i niejedną tajemnicę, związane z tym wyjątkowym miejscem w sercu Warszawy.

Zwiedzając zabytkowy kampus będziesz miał okazję obejrzeć rzadko i tylko na wyjątkowe okazje udostępniane, reprezentacyjne wnętrza Uniwersytetu Warszawskiego:

•  Salę Złotą, Salę Senatu i gabinet rektora w Pałacu Kazimierzowskim,
  •  Salę Kolumnową w gmachu Wydziału Historycznego,
  •  Salę Balową w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich,

a także obejrzeć ekspozycję Muzeum UW.

Termin zwiedzania do uzgodnienia.

Gorąco zapraszamy do licytacji!